%100 Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılık hizmetlerimizin tamamında bütün müşterilerimize koşulsuz müşteri memnuniyeti garanti etmekteyiz.

Şirket olarak öncelikli olarak evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktayız lakin taşımacılık hizmeti sağlamış olduğumuz tek sektör evden eve taşımacılık olmayıp aynı zamanda ofis taşımacığı, fuar taşımacılığı ve depolama hizmeti sağlamaktayız.

Şirketimiz tüm taşımacılık türlerini anlaşmalı olduğu Anadolu sigortalı sayesinde sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Eşyalarınız gibi araçlarımız ve tüm çalışanlarımız da Anadolu sigorta güvencesindedir.

Yüksek katlar sorun değil!
Yüksek katlara taşınacak olan müşterilerin en büyük korkusu olan eşyaların katlara çıkarılma esnasında oluşacak olan hasarlara karşı biz dış cephe asansörü ile taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Çalışan ev hanımlarına özel!
Çalışan veya vakti olmayan hanımlar için toplamalı evden eve taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Eşyaların tamamı şirket çalışanlarımız tarafından toplanıp kolilenerek taşınmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz hizmeti
Taşımacılıklarda sürprizlere yer yoktur. Taşımacılığı yapılacak olan ev veya ofis için bizleri arayarak tarafımızdan ücretsiz ekspertiz talep edebilirsiniz. Eksperimiz evinize gelerek gerekli incelemeleri yaptıktan sonra taşımacılığın ne şekilde yapılacağını izah ederek sizlere fiyat teklifini sunacaktır. Kabul etmeniz durumunda sözleşme imzalanmaktadır.