1- Eksper : Bizi arayarak tarafımızdan ücretsiz ekspertiz hizmeti talep etmeniz halinde eksperimiz evinize veya işyerinize gelerek taşınacak olan eşyaları gözden geçirip taşımacılığın ne şekilde ve hangi şartlarda yapılacağı konusunda sizlere bilgi aktarmaktedır. Eksperimiz taşınacak olan eşyaları gözden geçirdikten sonra sizere fiyat teklifimizi sunmaktadır.

2- Sözleşme : Eksperimizin sizlere sunmuş olduğu fiyat teklifini kabul etmeniz halinde belirlenen şartlara uygun bir sözleşme hazırlanarak imzalanır. Sözleşmede eşyaların nasıl taşınacağı, ne zaman taşınacağı ve ücret hakkında bilgileryer almaktadır.

3- Taşınma : Taşınma tarihinde kamyonumuz evi ekibi evinize gelerek taşıma şartlarına uygun bir şekilde eşyalar paketlenerek taşıma işlemleri gerçekleştirilir ve eşyaların tamamı yeni evinize yerleştirilir.

4- Ödeme : Taşıma işlemi tamamlandıktan sonra müşteri evinde yer alan eşyaları kontrol ettikten sonra anlaşılan ücreti makbuz karşılığında şirket yetkilisine nakil olarak verebilmektedir.

Taşımacılık hizmetlerinde sıfır ambalajlama malzemesi kullanılmaktadır. Ambalajlama yapılırken önce steç folyo ile sarılan eşyalarınız daha sonra balonlu naylon ile sarılarak darbelere karşı korunaklı hale getirilmekte ve taşımacılık işlemi bu şekilde gerçekleştirilmektedir.